اخبار سایت

احتراما به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که بسته پستی حاوی گواهی ها و مجموعه مقالات همایش به نشانی پستی پژوهشگران محترم ارسال گردید. جهت دریافت کد رهگیری مرسولات پستیکلیک کنید.

1398/06/02 بیشتر بدانید ...


در راستای ارج نهادن به تلاشهای علمی پژوهشگران و نیاز به ثبت دستاوردهای علمی ایشان؛ کلیه مقالات پذیرفته شده ی کنفرانس، ضمن چاپ در مجموعه مقالات کنفرانس، در "پایگاه اطلاعات علمی خوارزمی" منتشر و نمایه می شود و برای هر یک از مقالات کد اختصاصی خوارزمی ...

1398/03/07 بیشتر بدانید ...


براساس تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس مبنی بر راه اندازی دبیرخانه دائمی کنفرانس و برگزاری سالانه این رویداد علمی همانند سال های گذشته، از تمامی اساتید و هیات علمی دانشگاه ها و پژوهشگران با مقطع دکتری یا دانشجویان مقطع دکتری..

1398/02/19 بیشتر بدانید ...


به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیرخانه اجرایی کنفرانس، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در کنفرانس را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ایشان را 15 روز پس از برگزاری ...

 

1398/02/19 بیشتر بدانید ...


دبیرخانه کنفرانس صدور گواهینامه پیش از زمان برگزاری کنفرانس را برای پژوهشگران فراهم نموده است.

1398/03/14 بیشتر بدانید ...


بر اساس مصوبات شورای سیاستگذاری و به منظور ارائه خدمات برتر به شرکت کننده در کنفرانس، دبیرخانه کنفرانس اقدام به امضاء تفاهم نامه با آکادمی های ملی و بین المللی جهت صدور گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان نموده است. پژوهشگران در صورت تمایل به گرفتن این گواهینامه ها به خدمات کنترل پنل خود مراجعه نمایند.

1398/02/18 بیشتر بدانید ...


پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به یکی از زبان های فارسی یا انگلیسی و یا هر دو زبان آماده و ارسال فرمایند. مقالات بایستی طبق فرمت نگارش کنفرانس آماده و به دبیرخانه ارسال شود، در غیراینصورت; مقاله در مرحله اول رد خواهد شد.

1398/02/17 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پزوهشگران محترم می رساند; نتایج داوری هر مقاله، حداکثر 7 روز پس از ثبت مقاله در سایت، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.

1398/02/17 بیشتر بدانید ...


به اطلاع تمامی پژوهشگران ارجمند می رساند وب سایت کنفرانس راه اندازی گردید و دبیرخانه کنفرانس آماده دریافت تحقیقات و مقالات شما سروران گرامی می باشد.

لذا از کلیه پژوهشگران، اساتید، محققین و دانشجویان محترم جهت ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1398/02/16 بیشتر بدانید ...


انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای همایش باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 

مقالات علمی-پژوهشی، مقالات علمی-ترویجی (مروری)، مطالعات موردی، مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی و طرح های تحقیقاتی

1398/02/17 بیشتر بدانید ...